>

SOYDAN BİLİŞİM HAKKINDA
SOYDAN Bilişim; müşterilerine tek kaynaktan, verimli satış yapabilmek ve destek kolaylığı sağlamak amacıyla, LOGO Yazılımın geniş bir ürün yelpazesini devamlı olarak stoğunda bulundurmaktadır. Buna ilaveten, uygun fiyatlama ve faydalı hizmetleri ile, müşterilerin iş yapmayı tercih ettiği kurum olmayı hedeflemektedir.

Birbirini tamamlayan ürün yelpazesi ve deneyimli kadrosuyla, ürünlerde yüksek ve devamlı bulunurluluk, rekabetçiliği garanti eden ürün yönetimi, bilgilendirme ve erişim hizmetleri, finansman kolaylığı, akışkan lojistik destek , pazarlama ve eğitim hizmetleri vermekte ve tüm bunlar, müşteri ve tedarikçilerinin işlerinde faydalar sağlamaktadır.
Hizmetin sadece "mal alıp satmak olmadığı" bilincinde olan SOYDAN Bilişim; satış hizmetlerini “ilave kazanç” anlayışı altında toplamış, müşterilerine ve tedarikçilerine değer katacak şekilde tasarlamış ve odaklamıştır.
Şirketimizin temel yaklaşımını özetleyen "fiyattan önce hizmet" teması ve " ilave kazanç " anlayışı, tedarikçi ve müşterilerine;

- Zaman Kazandırmak,
- İşgücü Kazandırmak,
- Müşteri Kazandırmak,
- Satış Kazandırmak,
- Güvenilirlik Kazandırmak,
- Rekabet Avantajı Kazandırmak,
- Huzur Kazandırmak ve
- Para Kazandırmaktır .

SOYDAN Bilişim;, satış hizmetlerini yüksek hareket hacmi yaratacak, yaygınlık ve büyümeyi destekleyecek şekilde tasarlamaktadır.

SOYDAN Bilişim; Bilişim sektöründeki tecrübesi ve uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ile (Sektörde 1995 yılından bu yana) muhasebe ve üretim sistemlerinin vazgeçilmez programı LOGO nun teknik altyapısına hakim ve SADECE LOGO ÜRÜNLERİ için teknik destek ve bakım anlaşmaları yapan Konusunda uzmanlaşmış teknik danışmanlık ve hizmet işletmesidir.

SOYDAN Bilişim şirketleri muhasebe ve geçerli olan mevzuat bilgilerini takip etme derdinden kurtararak bunları sistem alt yapısına ve güvenli bilgisayar ortamlarında işlemesini sağlayarak işlerinizin pratik ,hızlı ve çağa ayak uydurmasını sağlar.

SOYDAN Bilişim işleriniz yarım kaldığında ve sorunla karşılaştığınızda sizleri yarı yolda bırakmaz.Prensip olarak sorun olduktan sonra değil sorun olmadan önce yada sorun olmaması için çalışır,bunlar için sistemler üretir.

HEDEFİMİZ;
- Doğru ve Hızlı hizmet,
- Doğru Yönlendirme
- Doğru Fiyat

felsefesiyle müşteri ve tedarikçilere fayda ve memnuniyet katmaktır.
Her Hakkı Saklıdır                                Son Güncelleme : 22-10-2007                 Tasarım : Salih SOYDAN